Hakkımızda

Vizyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak.

Resmi Gazete'de yayınlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28513 sayılı İş Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği'ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat,gıda, hizmet, madencilik gibi bir çok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kısa zamanda bir çok müşteriye ulaşan firmamız ''koşulsuz Müşteri Memnuniyeti'' ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yükümlülüklerinde rehberlik ederek iş ortamlarında güvenli ve sağlıklı bir ortam hazırlamamaktadır.

 

AKDENİZ YAŞAM İŞ SAĞ. VE GÜV. EĞT. DAN. ÇEV. LAB. TİC. LTD. ŞTİ., Hatay İskenderun İ Merkezli olup, merkez ve çevre iller içerisinde faaliyet gösteren firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu İşyeri Hekimi ve İş Güvenlik uzmanları ile farklı sektörlerden firmaları 6331 sayılı kanunla yürürlüğe giren yeni iş yasasına uygun olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

Genel koordinatör

İLKAY KORKMAZ

0 541 220 89 50